Testimonials

Britská ambasáda, Kypr

“Každý aspekt byl užitečný. Strukturované od začátku do konce, jedno téma, navazující na druhé. Použiji naučené techniky v komunikaci. Také se změnil způsob, kterým vnímám některé lidi. Nyní k nim mohu přistupovat mnohem snadněji. Předchozí teambuildingové akce jiných poboček mne zklamaly, ale toto bylo pozitivní, užitečné a zábavné. Je úžasné, kolik můžete dostat z lidí při hře. Dobrá práce, chlapi!”

Britská ambasáda, Kypr

Cushman and Wakefield

"V našem byznysu je velmi důelžité, aby lidé z různých sekcí měli mezi sebou schopnost komunikovat. Prague Adventures podpořila firmu Cushman and Wakefield v našich teambuildingových aktivitách. Zpětná vazba z tréninku byla extrémně pozitivní a komunikační kanály mezi skupinami se rozhodně otevřely. Také jsme si jako kancelář užili hodně zábavy. Rozhodně bychom doporučili Prague Adventures ostatním firmám s podobnými cíli. Závěrem jsme také měli pocit, že o nás lidé z Prague Adventures mají opravdový zájem a o to, aby pro nás ten den byl úspěšný. Tato oddanost odráží naší vlastní kulturu zacházení “za hranice očekávání” abychom uspokojili klienty a byla to v tomto kontextu velmi osvěžující zkušenost."

Andrew Thompson, Partner, Cushman and Wakefield, www.cushmanwakefield.com

Britská Ambasáda, Turecko

“Bylo velmi dobré poznat se s lidmi, se kterými komunikujeme každý den (ale z jiných kanceláří!). Je to poprvé, co jsme se sešli jako skupina, opravdu jsem nás vnímal jako tým. Předtím jsem považoval jen lidi z Istambulu jako své týmové kolegy, ale teď se cítím být součástí větší skupiny.” 

Britská Ambasáda, Turecko

MSD (Merck)

"Rád bych zhodnotil svou a týmovou spokojenost s Vašimi firemními službami: … Všechno šlapalo perfektně v každém ohledu. Lidé si různé aktivity opravdu užili. Cítili jsme se s vašimi zaměstnanci velmi dobře a bezpečně. Ohlasy v MSD byly tak skvělé, že náš personální manažer mě požádal, abych mu zhodnotil, jak si náš tým vedl." 

Gabriel Dina, Business Unit Manager, MSD (Merck), www.merck.com

The Hackett Group

"Děkuji vám za vaše kreativní myšlení a organizační schopnosti, které nám dopomohly k úspěšnému “European practice meeting”. Obdržel jsem mnoho emailu od mých kolegů, kteří říkají, že to byl nejúspěšnější mítink, který zažili a že si všichni moc užili odpolední aktivity. Byl jsem velmi potěšen, když jsem viděl některé mé kolegy, jak napínají své síly při kurzu v "Lanovém centru". Díky vašemu přístupu jemného povzbuzováni se všichni cítili opravdu dobře. Velmi důležité je, že jsme dosáhli cíle správné týmové spolupráce a začali se sbližovat jako tým." 

Peter Kurtz, Senior Director, The Hackett Group, www.thehackettgroup.com

Eurotel (O2)

"Eurotel si najal služby Prague Adventures, aby uspořádali dvoudenní soustředění, které skloubilo jak firemní strategie a týmové překonávání překážek s programem outdoorového dobrodružství, které posílilo dovednosti týmového řešení problémů. Díky outdoorovému programu Prague Adventures můj výkonný tým objevil neocenitelné schopnosti své I svých kolegů jak spolupracovat a přitom se taky pobavit. Program Prague Adventures byl velmi dobře organizován, bezpečný a hlavně výtěžný! Vřele doporučuji!" 

Garrison Macri, Chief Marketing Officer, Eurotel, www.eurotel.cz

ArcelorMittal - Eastern Europe

"V Prague Adventures připravili na míru šitý program, který odpovídal našim potřebám a zároveň vytvořili zábavnou atmosféru, která z této dvoudenní akce udělala téměř odpočinek. Akce byla naplněná zábavnými teambuildingovými aktivitami, které nejen motivovaly naše lidi aby spolupracovali, ale také celkově zlepšily jejich komunikační dovednosti. Prague Adventures nám umožnili pracovat prakticky a efektivně a zároveň se bavit. Tato akce oživila našeho týmového ducha, což mělo veliký dopad po našem návratu do kanceláře. Rádi bychom doporučili Prague Adventures jakékoliv společnosti, která chce odměnit a zároveň stimulovat své zaměstnance nějakou zábavou a dobrodružstvím! Rozhodně je to investice, která se vyplatí!" 

Katerina Hubingerova, Communications and Marketing, ArcelorMittal - Eastern Europe, www.arcelormittal.com

Uniliver CR, spol. s.r.o.

"Párty byla opravdu úspěšná, což je opravdu dobré na párty pro více, než sto lidí. Nikdy jsem nic podobného předtím neorganizovala, PA byli dobrá volba. Díky vašemu profesionálnímu přístupu a zkušeným zaměstnancům, šlo vše hladce. Pokud bude Algida něco organizovat v budoucnosti, samozřejmě nebudeme váhat a obrátíme se na vás s žádostí o pomoc." 

Magdalena Stankova, Assistant to IC Director - Central Europe, Uniliver CR, spol. s.r.o., www.unilever.cz

Riverside School

"Během minulých 5 let využila Riverside Primary School služeb Prague Adventure Camps, kteří zorganizovali týdny plné zajímavých, dobře naplánovaných outdoorových aktivit pro naše děti. Aktivity, které byli schopni poskytnout, zahrnovaly: jízdu na kanoích, slaňování, lukostřelbu a mnohé další. Jejich personál je velmi dobře vyškolen a vytvořil tak vynikající vztah s dětmi, povzbuzoval je, aby vyzkoušeli a hlavně uspěli při různých nových zkušenostech." 

Kayti Selbie, Head of Upper School, Riverside School, www.riversideschool.czSpojte se s námi

+ 420 777 196 977


Hlavní navigace: