Kurz vysokých lan

Během tohoto dobrodružství týmy pomocí lan, kabelů a dřevěných trámů zavěšených mezi pilíři zkoumají riskování, řešení problémů, důvěru a podporu. Aktivity se odehrávají ve výšce, takže vnímané riziko je vysoké, ale skutečné nebezpečí minimální.

Oblíbeno týmy

  • Velikost skupiny: 10-150 +
  • Čas: optimální 2-6 hodin
  • Poloha: Outdoor v Praze
  • Průměrné hodnocení kvality: 9.0 / 10
  • Přizpůsobitelné
  • Možné v jiných městech
  • Obsah odpovídající potřebám

Co můžete čekat?

Účastníci přechází lanové mosty, vyjednávají o překonávání překážek, lezou po obřích žebřících nebo sjedou z výšky zavěšení na laně, překonávají osobní obavy a rozvíjejí svou sebedůvěru. Naše filosofie výzvy volbou umožní každému účastníkovi zakusit pocit úspěchu v kontextu jeho vlastních aspirací.

Mohlo by vás zajímat..

Prague Quest

Pražská Pátračka

Při této zábavné, aktivní a interaktivní hře soutěží malé týmy v ulicích Prahy a plní různé týmové úkoly. Takhle jste Prahu ještě nikdy neviděli!

Cat walk

Módní přehlídka

Každý člen týmu dostane konkrétní roli a úkol ke splnění. Bude potřeba pracovat na shromáždění dostatku peněz, nakoupit potřebné materiály, navrhnout marketingovou strategii a dotáhnout celou show společně až na přehlídkové molo.

Murder Mystery

Záhada vraždy

Účastníci dostanou své vlastní role a úkoly, které během noci mohou splnit. Skvělý způsob, jak nechat vyniknout kreativitu domácího týmu – tento společný zážitek buduje vazby v týmu a nabízí dobré výsledky práce.

Dinner

Středověká hostina

Tato aktivita je pro skupiny 10 až 100 + lidí. Pořádáme úžasný večer místní historické zábavy a skvělé jídlo a pití, zatímco sledujete fantastickou středověkou zábavu! Je to skvělé finále pro některý z našich dalších programů budování týmu!

Rafting

Sjíždění řeky na raftech

Poskytneme vám rafty (nebo kánoe) a všechno vybavení, které budete během dne potřebovat, a k tomu navíc profesionální a přátelské instruktory, kteří skupinu namotivují a zaškolí, aby mohla bezpečně vyplout!