Záhada vraždy

Tématická záhada vraždy je nový a zábavný způsob, jak váš tým přivést k interakci. Účastníci dostanou své vlastní role a úkoly, které během noci mohou splnit. Skvělý způsob, jak nechat vyniknout kreativitu domácího týmu – tento společný zážitek buduje vazby v týmu a nabízí dobré výsledky práce.

Je to zábavná, energická a interaktivní týmová aktivita, která rozvíjí týmového ducha, jednotu a buduje osobní vztahy, přičemž současně překonává komunikační bariéry, zkouší něco nového a buduje důvěru v tým.

Oblíbeno týmy

  • Velikost skupiny: 10-70
  • Čas: optimální 3-5 hodin
  • Poloha: Indoor nebo Outdoor v Praze
  • Průměrné hodnocení kvality: 9.2 / 10
  • Přizpůsobitelné:
  • Možné v jiných městech
  • Obsah odpovídající potřebám

Co můžete čekat?

Týmy se do večera dostanou do role postavy a uplatní své detektivní schopnosti, zatímco se snaží odvrátit vinu od sebe. Po celou dobu jim bude podávána večeře formou bufetu, zábavný společenský čas a vzájemné poznávání jedinečným a zábavným způsobem!

Jako populární celosezónní činnost pravidelně pořádáme vražedné tajemné večeře po celý rok.

Mohlo by vás zajímat..

Prague Quest

Pražská Pátračka

Při této zábavné, aktivní a interaktivní hře soutěží malé týmy v ulicích Prahy a plní různé týmové úkoly. Takhle jste Prahu ještě nikdy neviděli!

Cat walk

Módní přehlídka

Každý člen týmu dostane konkrétní roli a úkol ke splnění. Bude potřeba pracovat na shromáždění dostatku peněz, nakoupit potřebné materiály, navrhnout marketingovou strategii a dotáhnout celou show společně až na přehlídkové molo.

Ropes course

Kurz vysokých lan

Během tohoto dobrodružství týmy pomocí lan, kabelů a dřevěných trámů zavěšených mezi pilíři zkoumají riskování, řešení problémů, důvěru a podporu. Aktivity se odehrávají ve výšce, takže vnímané riziko je vysoké, ale skutečné nebezpečí minimální.

Dinner

Středověká hostina

Tato aktivita je pro skupiny 10 až 100 + lidí. Pořádáme úžasný večer místní historické zábavy a skvělé jídlo a pití, zatímco sledujete fantastickou středověkou zábavu! Je to skvělé finále pro některý z našich dalších programů budování týmu!

Rafting

Sjíždění řeky na raftech

Poskytneme vám rafty (nebo kánoe) a všechno vybavení, které budete během dne potřebovat, a k tomu navíc profesionální a přátelské instruktory, kteří skupinu namotivují a zaškolí, aby mohla bezpečně vyplout!